en skVytvoríme pre vás stránky, ktoré čitateľov zaujmú príťažlivým a originálnym dizajnom a podajú im starostlivo usporiadané informácie. Kontaktujte nás, ak si prajete našu ponuku využiť.

cena

Cena, ktorú za vytvorenie stránok účtujeme závisí viacerých faktorov. Ceny za statické prezentácie začínajú približne od SKK 10000,- (EUR 270,-). Ceny za databázové server-side riešenia približne od SKK 20000,- (EUR 540,-).

grafický návrh

Naši dizajnéri sú kreatívni umelci so skúsenosťami v oblasti tvorby web stránok. Ich grafické návrhy sú originálne, ale v prvom rade funkčné. Návrhy tvoríme v kontakte s klientom tak, aby odzrkadľovali jeho nápady a predstavy.

výber obsahu a jeho organizácia

Poradíme vám ako správne vybrať a usporiadať obsah vašej prezentácie. vaše stránky sa stanú prehľadnými a čitateľnými.

technológie

Pri výbere technológií venujeme zvýšenú pozornosť tomu, aby sme obsah vašich stránok umožnili prehliadať čo najširšiemu okruhu užívateľov interetu. Tiež prihliadame na to, aby boli výsledné stránky ľahko aktualizovateľné. dosiahne sa tak istá úspora nákladov na ich údržbu. Technológie vyberáme v súlade s odporúčaniami a špecifikáciami www konzorcia.

prístuposť

Je dôležité, aby si vaše stránky mohol prečítať naozaj každý z užívateľov internetu. Preto pozorne sledujeme smernice www konzorcia pre prístupnosť obsahu webových dokumentov a vytvárané stránky im plne prispôsobujeme.

© epic design™, 2004